Číslo položky: 14160
Dostaveníčko
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 32 x 23 cm . Zaskleno, rám poškozený.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
24.01.2022 21:32
800,00 Kč | 24.1.2022 21:26:54 |