Číslo položky: 14157
Město v Chorvatsku
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry 33 x 42 cm , poškozený rám. Zaskleno.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 700,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |