Demartini Eduard
Číslo položky: 14157
Moje sledované obrazy Město v Chorvatsku
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry 33 x 42 cm , poškozený rám. Zaskleno.
o autorovi: Narodil se 13.6.1892 v Praze a zemřel 26.11.1961 v Praze.

Absolvoval AVU v Praze, byl žákem V. Hynaise. Byl zejména figurálním malířem, portrétistou, který tvořil figurální kompozice a akty. Mnohé jeho práce byly reprodukovány ve Zlaté Praze.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 700 Kč