Číslo položky: 14405
Portrét dámy
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 31,5 x 25,5 cm, zaskleno, označeno monogramem VB, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
17.01.2022 21:16