Číslo položky: 14315
Dům u řeky
popis: Olej na plátně, rozměr 31 x 37 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |