Neznačeno
Číslo položky: 14314
Moje sledované obrazy Panna Maria Lurdská
popis: Polychromovaná dřevořezba, výška 52 cm, polovina 19. století. Přiložena restaurátorská zpráva. Socha byla Ministerstvem kultury ČR prohlášena za kulturní památku
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
26 000 Kč