Číslo položky: 13995
Slunečnice
popis: Olej na lepence, rozměr 65 x 53 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
18.01.2022 20:06