Monogramista
Číslo položky: 13996
popis: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 65 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

24.01.2022 20:24

2 500,00 Kč 17.1.2022 23:29:40