Číslo položky: 13996
Vesnice
popis: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 65 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
24.01.2022 20:24
2 500,00 Kč | 17.1.2022 23:29:40 |