Nesignováno .
Číslo položky: 13435
Moje sledované obrazy Dívka s jablkem
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr oválu 29 x 23 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

17.01.2022 21:34