Motyčka Matěj
Číslo položky: 14337
Moje sledované obrazy Čekání na přistání
popis: Olej na plátně, rozměr 86 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: *1960 se narodil do muzikantské rodiny a od útlého věku se hudbě aktivně věnoval.
Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Vystudoval uměleckou školu, soukromě se pak vzdělával u akademické malířky Marie Blábolilové. Po padesátce se rozhodl k prezentaci svého díla skrze dvě úspěšné výstavy. Malíř Matěj Motyčka svým dílem často pomáhá potřebným, věnuje své obrazy do charitativních aukcí.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč

18.01.2022 20:10