Číslo položky: 14339
Sklizeň
popis: Olej na malířské lepence, rozměr 49 x 65 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8 300 Kč
8 300 Kč
6 800,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |