Mehl Jan
Číslo položky: 14370
popis: Olej na lepence, rozměr 38 x 46 cm
o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval abstraktní malbě a grafice .
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

18.01.2022 20:16