Nesignováno .
Číslo položky: 14352
Moje sledované obrazy Mladý muž s kolárkem
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 60,5 x 49 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

18.01.2022 21:46

2 000,00 Kč 11.12.2021 19:28:48