Číslo položky: 14124
Plachetnice na moři
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry: 30 x 43 cm, silně poškozený rám.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
25.01.2022 20:20
2 500,00 Kč | 11.1.2022 19:19:27 |