Anonym .
Číslo položky: 14119
Moje sledované obrazy Josef a Putifarka
popis: Olej na plátně, rozměry: 101 x 132 cm, rozměry včetně rámu120 x 151cm Reitolováno, mírně poškozeno
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
80 000 Kč

17.01.2022 21:06