Anonym .
Číslo položky: 14118
Moje sledované obrazy Kytice se sojkou - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 119 x 119 cm rozměry včetně rámu: 149 x 145 cm. Rentoilováno, dřevěný vyřezávaný rám . Barokní obraz z počátku18.století
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
86 000 Kč