Číslo položky: 14118
Kytice se sojkou - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 119 x 119 cm rozměry včetně rámu: 149 x 145 cm. Rentoilováno, dřevěný vyřezávaný rám . Barokní obraz z počátku18.století
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
45 000 Kč
86 000 Kč
86 000 Kč
81 000,00 Kč |
75 000,00 Kč |
65 000,00 Kč |
55 000,00 Kč |
49 000,00 Kč |