Anonym .
Číslo položky: 14117
Moje sledované obrazy Kytice s dudkem - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 119 x 119 cm rozměry včetně rámu: 149 x 145 cm. Rentoilováno, dřevěný vyřezávaný rám . Barokní obraz z počátku 18.století
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
45 000 Kč

17.01.2022 21:02

45 000,00 Kč 30.11.2021 18:06:12