Apollonas Soben
Číslo položky: 14305
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 60 cm, nerámováno
o autorovi: Od července 2021 členem Sdružení výtvarníků ČR. Do roku 2017 realizoval objednávky do soukromých sbírek v Rusku, Japonsku a USA. Obrazy jsou prezentovány v galeriích v Americe a ve Francii. Veškerá práce do roku 2017 byla prováděna na objednávku pouze na základě doporučení v poměrně uzavřené společnosti. Od roku 2018 se některá díla začala prodávat v Evropě, kde se odebíral hlavní směr k romantickému kubismu. Až dosud probíhá spolupráce s producenty soukromých filmů.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 000 Kč