Číslo položky: 14305
Mimo shonu
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |