Číslo položky: 14304
Jiný svět
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |