Číslo položky: 13985
Portrét ženy
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 38 x 30 cm, řezaný rám, 19. století
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč