Neznačeno
Číslo položky: 13989
Moje sledované obrazy Řezaná konzole s girlandou I
popis: Naddveřní řezaná, zlacená, polychromovaná konzole zdobená květinovou girlandou, šířka 145 cm, výška 70 cm
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč