Nesignováno .
Číslo položky: 13991
Moje sledované obrazy Barokní kytice
popis: Olej na plátně, reitolováno, rozměr 62 x 53,5 cm, celkový rozměr včetně řezaného rámu 94 x 86 cm. Konec 18. století
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
45 000 Kč