Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19808
Přihlásit se
Černovický Josef M
Muž s cigaretou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 19784
Přihlásit se
Kučera Jaroslav "Jaro"
Různé motivy
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 19772
Přihlásit se
Máška Jiří
Monet a jeho slavný obraz
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 19817
Přihlásit se
Domky v krajině
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19825
Přihlásit se
Rous František ml.
Vázání snopu
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky: 19829
Přihlásit se
Giacometti Alberto
Kráčející muž
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 19830
Přihlásit se
Giacometti Alberto
Žena
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 19831
Přihlásit se
Dalí Salvador
Slon
Vyvolávací cena: 15 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Číslo položky: 19832
Přihlásit se
Značeno
Myslivec
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 19864
Přihlásit se