Číslo položky: 14104
Dívka s pentlemi
popis: Akvarel , průměr výřezu rámečku: 5 cm. Signováno tužkou L. Jiřincová
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč