Číslo položky: 14100
Pieta
popis: Olej na plátně, rozměry: 30 x 24 cm. Nově rámováno.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000,00 Kč |