Anonym .
Číslo položky: 14066
Moje sledované obrazy Josef s Ježíškem
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 66 x 47,5 cm, nerámováno. Vzadu štítek z Národopisné výstavy 1895
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč