Číslo položky: 13957
popis: Olej na plátně, rozměr 51 x 70,5 cm, plátno i malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

23.11.2021 21:58

1 000,00 Kč 30.9.2021 13:10:23