Skála V.
Číslo položky: 13946
Moje sledované obrazy Turnov - Údolí Jizery
popis: Akvarel, rozměr malby 39,5 x 56 cm, zaskleno, rám poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč