Číslo položky: 13946
Turnov - Údolí Jizery
popis: Akvarel, rozměr malby 39,5 x 56 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |