Číslo položky: 6019
Zátiší s knihami a svící
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 97,5 cm , nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |