Číslo položky: 13922
John Lenon
popis: Ofset z litografie 88/125, rozměr listu 50 x 35 cm, volný list, signováno v tisku
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |