Stephan Bakalowicz Wladislawowitsch - připsáno
Číslo položky: 6005
Moje sledované obrazy Římské dívky
popis: Olej na plátně 101 x 65 cm, nesignováno. Antický výjev.Černošská harfenice a dvě patricijské dívky na houpačce. První polovina 20.stol. Rám a blindrám je novější než samotné plátno.
o autorovi: 17. října 1857, Varšava - 1947, Řím. Byl polský malíř z Varšavy, známý v Rusku. Byl známý motivy ze starověkého Říma. Od roku 1936 byl členem Polské asociace umělců - "The Capitol". Jeho otec byl malíř Władysław Bakałowicz.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč