Číslo položky: 14020
Porte Cailhau - Bordeaux
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 92 x 75 cm, rozměry včetně rámu: 94 x 113 cm. Na posledním ilustračním fotu je autorův akvarel se stejným motivem.
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
60 000 Kč
470 000 Kč
470 000 Kč
460 000,00 Kč |
450 000,00 Kč |
430 000,00 Kč |
400 000,00 Kč |
380 000,00 Kč |
360 000,00 Kč |
340 000,00 Kč |
320 000,00 Kč |
310 000,00 Kč |
250 000,00 Kč |
230 000,00 Kč |
210 000,00 Kč |
180 000,00 Kč |
160 000,00 Kč |
100 000,00 Kč |
90 000,00 Kč |
80 000,00 Kč |
70 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |