Číslo položky: 13800
Svatý motiv
popis: Olej na plátně, fixováno na sololitu, rozměr 110 x 62 cm, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
16.11.2021 21:12
6 000,00 Kč | 14.11.2021 17:45:52 |