Nesignováno .
Číslo položky: 13800
popis: Olej na plátně, fixováno na sololitu, rozměr 110 x 62 cm, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč

16.11.2021 21:12

6 000,00 Kč 14.11.2021 17:45:52