Nesignováno .
Číslo položky: 13809
Moje sledované obrazy Madonna della Seggiola
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 55 cm, malba v původním stavu, kopie známého obrazu od Fresco Raffaello Sanzio
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč