Číslo položky: 13812
Étude sur Fond Roug, 1919
popis: Litoofset, rozměr listu 37,5 x 28 cm. Limitovaná edice 30/150. Slepotiskové razítko vydavatele D&P, ruční papír. Certifikát vydavatele díla přiložen. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
8 300 Kč
8 300 Kč
6 300,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
1 800,00 Kč |