Číslo položky: 13813
Série C, III,Élévations
popis: Litoofset, rozměr listu 37,5 x 28 cm. Limitovaná edice 45/300. Slepotiskové razítko vydavatele D&P, ruční papír. Certifikát vydavatele díla přiložen. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000,00 Kč |
13 300,00 Kč |
12 300,00 Kč |
12 300,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
8 300,00 Kč |
7 300,00 Kč |
6 300,00 Kč |
6 200,00 Kč |
1 900,00 Kč |