Krasický Marcel
Číslo položky: 13843
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 4. 9. 1898 v Kvasicích u Kroměříže a zemřel 3. 11. 1968.

Studoval Speciální malířskou školu K. Truppeho v Brně a soukromě u F. Hlavici v Brně. Nejprve maloval figury, realistické portréty a zabýval se užitým uměním. Později převážil zájem o hanáckou krajinu, kterou zachycoval expresivní zkratkou.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč