Číslo položky: 13897
Dům u jezera
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, malba i rán poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
23.11.2021 21:33
1 500,00 Kč | 23.11.2021 21:29:50 |