Jiran Robert
Číslo položky: 13907
Moje sledované obrazy Zátiší s kytarou
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč