Číslo položky: 13907
Zátiší s kytarou
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
34 000 Kč
34 000 Kč
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |