Nesignováno .
Číslo položky: 5846
popis: Olej na tvrdé lepence, rozměr 70 x 50 cm . Nerámováno.Třicátá až čtyřicátá léta 20.století.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 000 Kč