Kratochvíl Milan
Číslo položky: 5836
Moje sledované obrazy Žena v rouše Evině
popis: Olej na plátně polepeno na lepence, rozměr 21,5 x 12,5, nerámováno
o autorovi: Český kreslíř
Vyvolávací cena:
400 Kč
500 Kč