Vlk Ferdinand
Číslo položky: 14050
Moje sledované obrazy Zátiší s vejci
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 25 x 40,5 cm, nesignováno. Získáno z ateliéru autora
o autorovi: 13.11.1899 Kolín - 1965
malíř, hudební skladatel
Studoval na soukromé malířské škole u M. Boháče a B. Kauska, dále Akademii výtvarného umění v Praze u prof. Thieleho.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 400 Kč