Číslo položky: 14050
Zátiší s vejci
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 25 x 40,5 cm, nesignováno. Získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |