Číslo položky: 14048
Zátiší s rybami
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 25 x 41 cm, nesignováno. Získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
17.11.2021 20:40