Číslo položky: 14069
Pestrá kytice 1927
popis: Olej na lepence, rozměry: 80 x 76 cm, rám poškozený.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
5 200 Kč
5 200 Kč
5 200,00 Kč |
5 100,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |