Vlach Oldřich
Číslo položky: 13806
Moje sledované obrazy Malý houslista
popis: Olej na lepence, rozměr oválu 28 x 22 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 25.3.1886 v Praze a zemřel v roce 1958

V letech 1901–1907 studoval na VŠUP u K. Reisnera. Osvojil si všechny malířské techniky i sgrafitto, al fresco, malbu divadelních dekorací. Maloval fresky v Litomyšli a Brandýse nad Labem, byl dovedným ilustrátorem.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

16.11.2021 20:14

2 500,00 Kč 16.11.2021 20:06:00