Číslo položky: 13806
Malý houslista
popis: Olej na lepence, rozměr oválu 28 x 22 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
16.11.2021 20:14
2 500,00 Kč | 16.11.2021 20:06:00 |