Číslo položky: 13776
Konvolut čtyř PF - Č.4
popis: 4X litografie, celkový rozměr 21 x 15 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč