Číslo položky: 13761
Dolomity
popis: Olej na kartonu, rozměry : 26 x 32,5 cm, nesignováno, dar od autora
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč